Твій горіх

Про нас

Про нас

     Вітаємо Вас на нашому сайті, де ви маєте можливість почерпнути для себе багато цікавої і практичної інформації з області горіхівництва. Інформація на сайті буде корисна і тим хто планує закласти горіховий сад, так і тим, хто має бажання посадити пару дерев горіха на присадибній ділянці.
     Розплідник «Твій горіх» заснований у 2008 році на базі фермерського господарства «Єфрем», яке розміщено на Вінниччині, в Барському районі, с.Лісове. ДП «Твій горіх»- це розплідник високоякісних саджанців різних видів горіхоплідних культур. Наші саджанці вирощені з відбірних форм горіха, що мають високі господарські ознаки: урожайність з одного дерева, вступ в плодоношення, процентний вихід ядра, та його якість. 
     Асортимент нашого розсадника постійно змінюється і вдосконалюється, оскільки постійно ведеться аматорська наукова робота по випробовуванню нових форм. Також ми вирощуємо саджанці для декоративних цілей: Пекан, Зібольда, Чорний, Сірий, Серцевидний, Манжурський. Всі саджанці вирощуються на  основі органічного виробництва по технології MIKOSENERGY(ссилка на їх сайт).
     Ми створили всі умови для того, щоби ви могли придбати саджанці високої якості у весняний та осінній періоди, а літом і зимою наш розплідник працює в режимі прийому замовлень на весну та осінь. Крім того, ми вирощуємо саджанці грецького горіха для фермерів під замовлення- для закладки промислових садів.